3009.2015Rewelacyjny koncert Marcina Wyrostka w Ostrołęce!

Rewelacyjny koncert Marcina Wyrostka – Światowej klasy wirtuoza akordeonu, absolutne mistrzostwo, porywające wykonastwo.

Ostrołęka, 18.10.2015, godz. 17:00, Aula WSAP, ul. Korczaka 73.

Bilety: Biuro Podróży „Juventus“ ul. B.Głowackiego 24, tel. 29/764 3024, 29/764 35 66

Biuro Ogłoszeń „Tygodnik Ostrołęcki“ ul. Gorbatowa 2 A, tel. 29/765 02 25

Marcin Wyrostek wirtuoz akordeonu oraz mistrz w odkrywaniu tajemnic tego instrumentu. To muzyk niepowtarzalny i zjawiskowy. Publiczność na całym świecie z zapartym tchem słucha wydobywanych z jego akordeonu magicznych dźwięków. Koncertował w USA i w całej Europie. Wykonywane przez niego utwory są pełne emocji, brawurowe i wielobarwne. Jest laureatem ponad 30 konkursów akordeonowych w kraju i za granicą. Nagrał trzy autorskie płyty, za które otrzymał m.in potrójną platynę oraz nominację do nagrody Fryderyki 2010 za płytę Magia del Tango oraz podwójną platynową płytę za krążek Coloriage – 2012.

Projekt Coloriage to kwartet instrumentalny, który powstał ze współpracy Marcina Wyrostka, Mateusza Adamczyka i Piotra Zaufala. Nasze wykonania charakteryzuje połączenie muzyki ludowej z możliwościami jakie daje jazzowa improwizacja. Etniczne brzmienie projektu dopełnił Krzysztof Nowakowski swoim zestawem instrumentów perkusyjnych. Słowo "coloriage" oznacza kolorować, malowac. Taka właśnie jest muzyka zespołu, brawurowa, pełna emocji, wielobarwna. Inspiracje czerpiemy z muzyki bałkańskiej, węgierskiej, cygańskiej, żydowskiej, szkockiej, irlandzkiej I argentyńskiej.

Zespół:

Marcin Wyrostek – akordeon Mateusz Adamczyk – skrzypce Piotr Zaufal – bas Krzysztof Nowakowski – instrumenty perkusyjne

Cena biletów: 60/55/50 zł

Zdjęcia do artykułu :Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu.