2504.2016Sobotnie sportowe emocje i zabawa z Pulse Club [WIDEO]

Tagi: Gala Sportów Walki Sparta Marek Pietruczuk Pulse Club Pietruczuk Ostrołęka gala sportów walki Ostrołęka Ellixir Karol Zyra UKS Champion Ostrołęka

Zapraszamy na znakomitą imprezę tuż po Gali Sportów Walki „Sparta”, która odbędzie się w najbliższą sobotę w hali im. Arkadiusza Gołasia. Po wielkich sportowych emocjach przenosimy się do letniej strefy Pulse Club, gdzie trwać będzie zabawa przy rytmach zespołu Ellixir.

Czwarta edycja „Sparty” już w sobotę 30 kwietnia od godz. 19.00 w hali im. Arkadiusza Gołasia. W walkach wieczoru zobaczymy zawodowy debiut boksera Marka Pietruczuka oraz starcie w formule MMA Karola Zyry. Oprócz nich, wystąpią także Krzystof Dybowski, Kamil Ziemek, Aleksy Zienkiewicz, Łukasz Płaczek i Paweł Żarnoch. Fanów sportów walki nie może zabraknąć na tej gali! Więcej informacji w najbliższych dniach w naszym serwisie sportowym. Organizatorem gali jest klub UKS Champion Ostrołęka wraz z Danielem Zyrą. Sponsorem głównym wydarzenia jest Pulse Club.

Tuż po zakończeniu gali główny sponsor imprezy – Pulse Club – zaprasza na wspaniałą zabawę w letniej strefie. W planach kiełbaski z grilla oraz koncert zespołu Ellixir. Będzie to doskonała okazja do relaksu po przeżytych emocjach, związanych z walkami ostrołęckich fighterów. Zapamiętajcie – po gali sportów walki przenosimy się z ul. Traugutta 1 na 11 listopada 125 A, gdzie świętujemy do białego rana!

Bilety na Galę Sportów Walki "Sparta" można nabyć w:
- MG Sport
- CrossFightGym
- Zakład fryzjerski Mariusz Piersa
- Hala Sportowa w Baranowie

Artykuł sponsorowany


Materiał filmowy 1 : Zapowiedź Gali Sportów Walki SPARTA:


Materiał filmowy 2 : Zapowiedź koncertu Ellixir w PULSE CLUB:


Zobacz również: