1601.2015Strefa Muzy w Ostrołęce: Aleksandra Dzwigała i The Dumplings dali świetny koncert [ZDJĘCIA]

Tagi: The Dumplings Aleksandra Dzwigała Strefa Muzy Ostrołęka

16 stycznia w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbył się pierwszy koncert z cyklu "Strefa Muzy". Na dobry początek ferii zimowych wystąpił zespół The Dumplings. Jako support wystąpiła znana ostrołęcka wokalistka Aleksandra Dzwigała.

Występy lokalnych artystów podczas "Strefy Muzy" mają być już stałym punktem programu. Organizatorzy będą chcieli promować młodych muzyków z naszego miasta i pozwolą im wystąpić przed gwiazdami wieczoru. Jako pierwsza z tej zasady skorzystała Aleksandra Dzwigała, która w kilkunastominutowym koncercie dała publiczności sporo energii.

Następnie przyszedł czas na gwiazdę wieczoru - zespół The Dumplings. Justyna Święs i Kuba Karaś tworzą muzykę elektroniczną bez kompleksów, za to z silnym pierwiastkiem autentycznych emocji. Poszukując swojego brzmienia zahaczają o eksperymenty rytmiczne, ale nie zapominają o harmonii na linii wokal – bity. Tak było też w piątkowy wieczór w Ostrołęce - publiczność świetnie bawiła się przy piosenkach zabrzańskich muzyków.

Organizatorem "Strefy Muzy" jest Ostrołęckie Centrum Kultury przy wsparciu Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej. Akcja finansowana jest z Budżetu Miasta i odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki. Zapraszamy do galerii zdjęć z koncertu.


Galeria do artykułu :

Zobacz więcej zdjęć ...

Zobacz również:Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

17-01-2015, 09:09
Autor: szczery
Dali świetny koncert? haha ha ha ... Byłem i powiem szczerze że do Olgi Wądołowskiej ona nawet się nie umywa... Olga na koncertach daje czad, aż dreszcze czuć... Obecnie ma własny chór i jest dyrygentem, ale czasami koncertuje. Polecam. Nie tam drugoligową Dźwigałę...  
17-01-2015, 10:25
Autor: majka
co komu pasuje, mnie się bardzo podobało jak śpiewała, duzo bardziej niż The Dubpxxdd  
17-01-2015, 12:37
Autor:
zdjęcie 36 to chyba reakcja na JAK LEW
17-01-2015, 14:22
Autor: ~`ostr
Musialem wyjść  sluchac co ma sens to nie dlamie szkoda czasu na Dzwigale  
Serwis balujemy.eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.