2801.2017Studniówka 2017 Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce [WIDEO, ZDJĘCIA]

Tagi: studniówka ZSZ nr 2 w Ostrołęce Ostrołęka ZSZ 2 Ostrołęka studniówka ZSZ 2 Ostrołęka studniówka 2017 studniówka zdjęcia

Około 270 osób bawiło się na Studniówce w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce. Bal odbył się w sali bankietowej Olimpia.

Studniówka ZSZ nr 2 im. 5. Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce odbyła się w sobotę, 28 stycznia w sali bankietowej Olimpia w miejscowości Kruki. W balu udział wzięło około 270 osób. Na początku imprezy głos zabrał dyrektor szkoły, Grzegorz Żebrowski, który życzył swoim wychowankom udanej zabawy i jeszcze bardziej udanym egzaminów maturalnych. Wspomniał także o przypadającym w tym roku jubileuszu 55-lecia istnienia szkoły, którego uroczyste obchody właśnie ze względu na tegorocznych maturzystów przesunięte zostaną na marzec.

Po życzeniach od dyrektora reprezentanci ostatnich klas zaprezentowali się w tradycyjnym polonezie oficjalnie otwierając Studniówkę. Następna już była tylko szalona zabawa do białego rana.

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji i materiału wideo ze Studniówki ZSZ nr 2 w Ostrołęce. (WIDEO JUŻ WKRÓTCE)Materiał filmowy 1 :
Galeria do artykułu :


Zobacz również:Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu.