2301.2016Studniówka II LO im. C. K. Norwida w Ostrołęce [ZDJĘCIA]

Tagi: studniówka II LO II LO Ostrołęka II LO im. C. K. Norwida w Ostrołęce Ryszard Kaliszewski bal maturalny studniówka 2016 studniówka Ostrołęka studniówka w Ostrołęce

W sobotę 23 stycznia sto dni do matury odliczyli uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida w Ostrołęce. Wszyscy tegoroczni maturzyści mówili jednym głosem - na wytężoną pracę przyjdzie czas od poniedziałku, dziś liczy się tylko ten piękny bal. Zobacz obszerną fotorelację!

Studniówkę rozpoczął tradycyjny taniec - polonez. Trzeba przyznać, że uczniowie II LO wyjątkowo postarali się w tym roku, gdyż choreografia była bardzo efektowna. Dyrektor Ryszard Kaliszewski w swoim przemówieniu podkreślił, że studniówka jest jednym z najważniejszych balów w życiu, trzeba więc przeżyć ten czas jak najlepiej.

Po części oficjalnej, szybkim posiłku oraz wykonaniu zdjęć klasowych przystąpiono do szampańskiej zabawy. Wszystkim maturzystom z II LO życzymy oczywiście jak najmniej odcisków na nogach po dzisiejszej nocy, a na przyszłość - samych "setek" w wynikach egzaminu maturalnego.

Zapraszamy do galerii, gdzie zamieściliśmy 188 zdjęć ze studniówki.


Galeria do artykułu :


Zobacz również:Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu.