0701.2017Studniówka III LO w Ostrołęce [WIDEO, ZDJĘCIA]

Tagi: studniówka III LO Ostrołęka studniówka 3LO studniówka Ostrołęka studniówka III LO Ostrołęka Ostrołęka Walemar Salis III LO w Ostrołęce 100dniówka

Cóż to był za bal! Sto dni do matury odliczali uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego im. Unii Europejskiej, którzy tradycyjnie studniówkę zorganizowali w sali gimnastycznej swojej szkoły. Z pewnością ta impreza zapadnie im w pamięci na długie lata.

Maturzyści z III LO zainaugurowali sezon studniówek w Ostrołęce. Sala gimnastyczna tej szkoły wypełniła się pięknymi dziewczętami i ich eleganckimi partnerami. Zanim jednak zespół Popis zaprosił wszystkich do szalonej zabawy, odtańczono tradycyjnego poloneza, którego poprowadził dyrektor placówki Waldemar Salis. Piękni, młodzi i uśmiechnięci maturzyści bawili się do białego rana - oby takie same uśmiechy gościły na ich twarzach przez kolejne lata życia.

Zapraszamy do naszej obszernej galerii zdjęć oraz wideo ze studniówki III LO.

Galeria do artykułu :

Zobacz więcej zdjęć ...

Zobacz również:Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

08-01-2017, 10:48
Autor: Mario
rzeczywiście tematyka kosmos pasowała bo 3 lo ma najlepsze rakiety :) zazdroszcze wam moi drodzy panowie doznań, zarówno tych wizualnych jak i łóżkowych.  
Serwis balujemy.eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.