2301.2016Studniówka w ZSP w Goworowie [WIDEO, ZDJĘCIA]

Tagi: studniówka studniówka ZSP Goworowo ZSP Goworowo bal maturalny Goworowo studniówka Goworowo studniówka 2016 studniówka 2016 Goworowo

Na 101 dni przed maturą uczniowie Zespołu Szkół Powiatowych w Goworowie bawili się na swojej studniówce. Bal odbył się w sali bankietowej „W Dolinie Orza” w Brzeźnie.

Studniówkę ZSP w Goworowie tradycyjnie już rozpoczął polonez. Po nim głos zabrał dyrektor szkoły, Janusz Frydryk.

- Dziś, gdy rozpoczynamy ten bal jest równo 101 dni do matury, ale jutro, gdy będziecie go kończyć pozostanie równo 100 dni, dlatego też w sposób pełnoprawny możemy nazwać dzisiejszą zabawę STO-dniówką. Kochani abiturienci, te sto dni, które pozostało do egzaminu, to okres bardzo krótki, to okres, w którym jesteście w stanie doszlifować już zdobytą wiedzę i umiejętności. Ale zanim przystąpicie do matury przed wami już za 8 dni egzamin zawodowy z drugiej kwalifikacji, zanim skupicie się tylko na przedmiotach ogólnokształcących musicie poświęcić pierwszy dzień ferii na potwierdzenie zdobytych umiejętności zawodowych. Kochani dość już dzisiaj o nauce, dziś tańczymy, śpiewamy i bawimy się, bo taki bal zdarza się tylko raz w życiu, bal, który symbolicznie wprowadza was w dorosłość – mówił podczas części oficjalnej Janusz Frydryk, dyrektor ZSP w Goworowie.

Po części oficjalnej przyszła pora na szaloną zabawę do białego rana. Zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji i materiału wideo ze studniówki w ZSP w Goworowie.Materiał filmowy 1 :
Galeria do artykułu :


Zobacz również:Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

24-01-2016, 12:22
Autor:
fajne dziewczyny macie w tym goworowie :) Pozdrawiam
24-01-2016, 17:15
Autor: goworowiak
wiemy ;D
Serwis balujemy.eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.