2001.2018Studniówka Zespołu Szkół Powiatowych w Goworowie [WIDEO, ZDJĘCIA]

Tagi: ZSP Goworowo Goworowo studniówka studniówka 2018

Uczniowie Zespołu Szkół Powiatowych w Goworowie mieli swój wielki bal studniówkowy. Impreza odbyła się w sali bankietowej Eurofia w Ponikwi Dużej.

Bal otworzył dyrektor szkoły Janusz Frydryk, który w swoim przemówieniu nawiązał do tradycji narodowej. - Matura przypada w wyjątkowym roku, w roku 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Nasi pradziadowie z bronią w ręku nie patrząc na niebezpieczeństwo walczyli o wolność, abyście mogli myśleć i mówić po polsku i aby dzieje narodu nie odeszły w zapomnienie. Dzięki ich ofierze i wytężonej pracy, dzięki umiłowaniu Ojczyzny, dziś cieszymy się wolnością. Żyjemy w czasach, w których nie musicie składać ofiary życia dla ratowania Ojczyzny. Nauką i pracą budujemy nasz dobrobyt. Jeśli nam jest dobrze, nasza Ojczyzna też rozwija się i umacnia. Nie ustawajcie w wysiłkach, budujcie ten dobrobyt - mówił dyrektor goworowskiej ZSP.

Następnie uczniowie odtańczyli tradycyjnego, pięknego poloneza i przystąpili do szampańskiej zabawy, oby do białego rana! Zapraszamy do galerii zdjęć i wideo ze studniówki.Galeria do artykułu :


Zobacz również:Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

21-01-2018, 14:21
Autor:
Piękne przemówienie panie dyrektorze.  
Serwis balujemy.eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.