1301.2018Studniówka ZSP w Kadzidle [ZDJĘCIA]

Tagi: ZSP Kadzidło Studniówka 2018 Zespół Szkół Powiatowych w Kadzidle

Uczniowie ostatnich klas z Zespołu Szkół Powiatowych w Kadzidle bawili się dziś na swoim balu maturalnym. Studniówkę, która odbyła się w sali bankietowej „Deptuła” z całą pewności zapamiętają na bardzo długo.

W sobotę, 13 stycznia na około 100 dni przed maturą – najważniejszym w życiu młodego człowieka egzaminem – uczniowie ZSP w Kadzidle bawili się na swojej studniówce. Impreza, podczas której tegoroczni maturzyści mogli zapomnieć o codziennych trudach nauki, odbyła się w sali bankietowej „Deptuła”. Bal tradycyjnie już rozpoczął polonez, później przyszła kolej na życzenia od dyrekcji, Rady Rodziców oraz zaproszonych gości, wśród których znaleźli się m.in. starosta ostrołęcki Stanisław Kubeł oraz Krzysztof Szymański – komendant miejski policji w Ostrołęce.

Po części artystycznej i oficjalnej młodzież stanęła do pamiątkowych fotografii a później mogli już rzucić się w wir szalonej zabawy do białego rana. Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji ze studniówki w ZSP w Kadzidle.Galeria do artykułu :

Zobacz więcej zdjęć ...

Zobacz również:Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu.