1401.2018Studniówka ZSZ 1 w Ostrołęce [WIDEO, ZDJĘCIA]

Tagi: ZSZ 1 Ostrołęka studniówka studniówka 2018 ZSZ 1 Ostrołęka studniówka zsz 1 studniówka

Dla maturzystów z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 był to wyjątkowy wieczór! Studniówka z pewnością zapisze im się w pamięci na bardzo długo.

- To wyjątkowy wieczór, 115 dni do matury. Na pewno macie wspaniałe plany, wiążecie je ze studiami, pracą zawodową, założeniem rodziny. Dziś chcielibyśmy Wam życzyć wspaniałej zabawy, którą zapamiętacie na całe życie. Chciałbym żeby ten wieczór przebiegał wspaniale - mówił dyrektor ZSZ 1 Tadeusz Olszewski, dla którego była to już piętnasta studniówka w tej roli.

Jednym z gości na studniówce był przewodniczący rady miasta Ostrołęki Jerzy Grabowski. Przy okazji tej wizyty, zdecydował się on na dość nietypowe, ale piękne życzenia.

- ZSZ 1 to również moja szkoła i kilkadziesiąt lat temu ja też byłem na swojej studniówce z piękną blondyneczką Krysią, która została moją żoną. Życzę Wam tej wytrwałości w uczuciach - mówił z uśmiechem, nawiązując również do rocznicy 100-lecia odzyskania Niepodległości przez Polskę - zaapelował do młodzieży, by ta nigdy nie zapomniała o korzeniach.

Po tradycyjnym polonezie, przemówieniach i części artystycznej przyszedł już czas na świetną zabawę. Zapraszamy do galerii zdjęć i wideo ze studniówki.Galeria do artykułu :


Zobacz również:Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

14-01-2018, 03:48
Autor: Tyrytyty
Bajeczny uśmiech tej pani!  
14-01-2018, 09:40
Autor: Kk
Piękne stroje
Serwis balujemy.eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.