2001.2019Studniówka ZSZ 4 w Ostrołęce [WIDEO, ZDJĘCIA]

Tagi: ZSZ 4 Ostrołęka Studniówka studniówka 2019

Dziś 100 dni do matury odliczali uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce. W sali bankietowej Olimpia w Krukach odbył się wielki bal maturalny!

- Dzisiejsza noc to noc magii, tak się ją określa. Dziś każdy z was chce zaczarować tę noc. Dziewczyny pamiętały, że mają tylko do dzisiaj podcinać włosy, mają też coś czerwonego, każdy z was na pewno coś pożyczył i na pewno od mądrej osoby. Chłopcy włożyli nowe garnitury, żeby nasiąkły tą przecudną energią. Wiem, że to nie o tą magię chodzi, chodzi o to, żebyście się wspaniale bawili. Wszyscy uczniowie klas maturalnych dziś spotykają się poza murami szkoły, w jednym miejscu, żeby wspaniale się bawić. Patrząc na nas, wiem, że wszystkie te rzeczy o których powiedziałam, zostały przez Was uwzględnione. Będzie to dobry bal, wspaniały bal - mówiła dyrektor szkoły Anna Przygoda-Majewska.

I jak powiedziała, tak się stało! Maturzyści z ZSZ 4 pokazali, że dobra zabawa nie jest im obca i rytmach serwowanych przez duet DJ-ów bawili się przednio. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć ze studniówki. Wkrótce kolejne materiały wideo.


Materiał filmowy 1 :


Materiał filmowy 2 :Galeria do artykułu :Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

21-01-2019, 20:40
Autor: ja
Pięknie!
Serwis balujemy.eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.