0802.2015Studniówka ZSZ nr 4 w Ostrołęce [ZDJĘCIA, WIDEO]

Tagi: studniówka ZSZ 4 Ostrołęka studniówka Ostrołęka studniówka ZSZ nr 4 Ostrołęka studniówka ZSZ nr 4 w Ostrołęce Anna Przygoda-Majewska ZSZ 4 Ostrołęka studniówka

W sobotę 7 lutego w sali bankietowej "Olimpia" w Krukach odbył się bal studniówkowy uczniów klas czwartych Zespołu Szkół Zawodowych nr 4 w Ostrołęce. Szampańska zabawa trwała przy muzyce na żywo w wykonaniu zespołu Impact.

Studniówkę rozpoczął tradycyjny taniec - polonez. Uczniowie ZSZ nr 4 zaprezentowali oryginalny układ, za co zebrali gromkie brawa od wszystkich przybyłych na uroczystość. Warto podkreślić dobre przygotowanie części artystycznej podczas tego balu - nie była ona zbyt długa, przyciągała natomiast uwagę swoją humorystyką.

- Cztery lata temu zastanawialiście się jaką szkołę wybrać. Dziś stajecie przed dylematem: co dalej po szkole? - mówiła dyrektor ZSZ nr 4 Anna Przygoda-Majewska - Życzę Wam, żebyście jak najlepiej ukończyli tę szkołę - dodała.

Po tych słowach przyszedł czas na zdjęcia grupowe i fantastyczną zabawę do białego rana. Zapraszamy do galerii, gdzie zamieściliśmy już ponad 180 zdjęć z dzisiejszego balu. Maturzystom z ZSZ nr 4 życzymy oczywiście jak najlepszych wyników na egzaminie dojrzałości i egzaminach zawodowych!


Materiał filmowy 1 : Przemówienie dyrektor Anny Przygody-Majewskiej:


Materiał filmowy 2 : Polonez na studniówce ZSZ nr 4:Galeria do artykułu :


Zobacz również:Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

08-02-2015, 00:23
Autor: no
tak powinna wygladac mlodziez na stodniowce na polonezie brawo dla tej osoby ktora to zorganizowala
08-02-2015, 00:40
Autor:
no  napisał(a):
tak powinna wygladac mlodziez na stodniowce na polonezie brawo dla tej osoby ktora to zorganizowala

popieram. tak pięknie to wyglądalo, duzo lepsze od latania z gołymi tylkami
08-02-2015, 16:52
Autor: daniel
majewsk--- przygoda wredna su++ka
Serwis balujemy.eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.