W poniedziałek, 8 maja w Ostrołęckim Centrum Kultury odbył się koncert legendarnego zespołu Stare Dobre Małżeństwo. Artyści przy wypełnionej po brzegi sali widowiskowej OCK zaprezentowali swoje największe, nieśmiertelne hity serwując swoim fanom swoistą podróż w czasie.
kalendarz
1900 03 lipca (Piątek)
Muzyczne Powitanie Lata w Łęgu Przedmiejskim 04 lipca (Sobota)
Kordowiada 21 sierpnia (Piątek)
Festyn na zakończenie wakacji w Olszewie-Borkach 10 października (Sobota)
Koncert zespołu Nazaret
