0306.2017Tłumy na koncercie z okazji 20-lecia OTBS. Zagrał Power Boy i Eratox [WIDEO, ZDJĘCIA]

Tagi: Ostrołęka OTBS festyn jubileusz 20-lecia Power Boy Eratox

Strzał w dziesiątkę – tak podsumować można dobór gwiazdy wieczoru na koncert z okazji 20-lecia OTBS. Podczas imprezy wystąpił Power Boy oraz grupa Eratox. Pod sceną zgromadziły się tłumy fanów, które rodzima gwiazda porwała do wspólnej zabawy.

W piątek, 2 czerwca na osiedlu przy alei Jana Pawła II odbył się festyn rodzinny z okazji 20-lecia Ostrołęckiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego. W programie imprezy przewidziano wiele ciekawych atrakcji dla całych rodzin. Organizatorzy stanęli na wysokości zadania – na nudę nikt nie mógł narzekać. Były gry i zabawy z nagrodami, konkursy rodzinne, pompowane skocznie, ścianka wspinaczkowa, słodki poczęstunek oraz występy artystyczne utalentowanych cheerleaderek.

Jeden ze sponsorów festynu ufundował atrakcyjną nagrodę – samochód osobowy na weekend. By wziąć udział w losowaniu nagrody wystarczyło wypełnić kupon.

Kulminacyjnym punktem festynu były koncerty dwóch mega gwiazd sceny disco polo – Power Boya i grupy Eratox. Ich występy przyciągnęły pod scenę tłumy fanów. Artyści porwali do wspólnej zabawy liczną publikę, która z kolei odwzajemniała się gromkimi brawami. Festyn zakończył porywający pokaz fajerwerków.

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji oraz materiałów wideo z festynu przygotowanego z okazji jubileuszu 20-lecia OTBS.


Materiał filmowy 1 :


Materiał filmowy 2 :

Materiał filmowy 3 :Galeria do artykułu :


Zobacz również:Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

03-06-2017, 06:11
Autor: .....
Power boy z playback jak gada cos gada a muzyka z glosem dalej leci nic nie przycicha jak zaczyna spiewac nic glos sie nie zmienia...
03-06-2017, 09:58
Autor: Gość
A mnie nie podobało sie ta zabawa do dupy,ale jak kto woli .
03-06-2017, 13:19
Autor: ....
Taka Ostrołęka , beznadzieja :D
03-06-2017, 19:44
Autor: Ja
Zjeżdżalnie co chwila składały się bo powietrze uchodzilo A na koniec bijatyka
05-06-2017, 22:10
Autor:
bilans: bójka, przewrócone barierki tylko cudem nikomu nic się nie stało. No chyba że kobiecie w ciąży która została uderzona coś się stanie, wtedy bedzie afera.  
Serwis balujemy.eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.