Już niebawem zespół Transsexdisco ponownie zagra w Ostrołęce. Tym razem olsztyński zespół zagra w klubie „U Studentów”.
Zespół Transsexdisco grał już dla ostrołęckiej publiczności kilkakrotnie i za każdym razem ich występy spotykają się z bardzo gorącym przyjęciem, co potwierdza, że muzycy mają w Ostrołęce dość sporą grupę fanów, która powiększa się po każdym kolejnym koncercie. Grają muzykę z pogranicza rocka, punku i elektroniki.
Tym razem Transsexdisco zagra w klubie „U Studentów”. Koncert odbędzie się w najbliższą niedzielę, 29 września. Początek o godzinie 19:00. Wjazd na koncert jedyne 10 zł.
kalendarz
1930 27 czerwca (Sobota)
31. Noc Sobótkowa w Myszyńcu 04 lipca (Sobota)
Kordowiada 21 sierpnia (Piątek)
Festyn na zakończenie wakacji w Olszewie-Borkach 10 października (Sobota)
Koncert zespołu Nazaret

