1106.2017Trwa Festyn Dworcowy 2017 [ZDJĘCIA]

Tagi: festyn dworcowy festyn dworcowy 2017 Ostrołęka festyn kolejowy osiedle Stacja Mirosław Rosak Jerzy Grabowski

Festyn Dworcowy 2017 to impreza, która co roku przeprowadzana jest z wielkim rozmachem. Nie inaczej jest także dziś, kiedy to odbywa się kolejna edycja największej imprezy osiedlowej w całym regionie. Organizatorzy przygotowali dla uczestników festynu mnóstwo atrakcji.

Były to m.in. występy lokalnych zespołów, przejażdżki szynobusem, mnóstwo gier i zabaw dla dzieci, ale także III Bieg Kolejarza czy też otwarcie kasy biletowej z pamiątkami Jerzego Grabowskiego.

Uroczystego otwarcia festynu dokonali prezydent Janusz Kotowski i przewodniczący rady miasta Jerzy Grabowski, tradycyjnie odczytali oni wiersz "Lokomotywa". Przewodniczący rady osiedla Stacja Mirosław Rosak przywitał z kolei zaproszonych gości i podziękował im za wsparcie w organizacji tak dużego przedsięwzięcia. Festyn na stacji od lat gromadzi bowiem nie tylko mieszkańców osiedla, ale także całego miasta i podostrołęckich miejscowości.

O godzinie 22.40 zaplanowano występ gwiazdy wieczoru - zespołu MIG. Relacja z wieczornej części festynu już jutro w serwisie eOstroleka.pl. Tymczasem zapraszamy do galerii zdjęć z pierwszej części tej wielkiej imprezy.


Galeria do artykułu :

Zobacz więcej zdjęć ...

Zobacz również:Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu.