0106.2017Uczniowie ostrołęckich szkół bili rekord w czytaniu [ZDJĘCIA]

Tagi: bicie rekordu w czytaniu Ostrołęka uczniowie biblioteka SP 2 ZSZ 4

1 czerwca, na boisku Szkoły Podstawowej nr 2 spotkali się uczniowie ostrołęckich szkół w celu bicia rekordu w jednoczesnym czytaniu.

Akcja ta została zainicjowana przez redakcję czasopisma "Biblioteka w Szkole". Jej celem  było pokazanie, że dzieci i młodzież chętnie czytają książki oraz zamanifestowanie, że czytać można wszędzie, również w plenerze. Uczniowie przygotowali transparenty z hasłami popularyzującymi czytelnictwo.  Następnie impreza przeniosła się na salę gimnastyczną. Tu gry i zabawy literackie oraz ruchowe prowadzili uczniowie z ZSZ nr 4.

Organizatorami i realizatorami przedsięwzięcia byli nauczyciele-bibliotekarze ze Szkoły Podstawowej  nr 2, z  ZSZ nr 4 oraz z Biblioteki Pedagogicznej w Ostrołęce.


Galeria do artykułu :

Zobacz więcej zdjęć ...

Zobacz również:Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

01-06-2017, 22:37
Autor:
co za debilizm
02-06-2017, 07:44
Autor: Alma  
No proszę  odezwał się  ktoś, kto  książek  nie czyta.  
02-06-2017, 10:58
Autor:
Alma   napisał(a):
No proszę  odezwał się  ktoś, kto  książek  nie czyta.  


Czyta, ale długo nie czytał dzięki debilnej instytucji zwanej szkołą.  
02-06-2017, 11:20
Autor: ku rozwadze
Żenada! Ktoś "odfajkował" kolejną akcję. Ale czy na akcyjności polega zainteresowanie ludzi małych i dużych czytaniem? Warto się nad tym zastanowić , może nie ilość się liczy? I nie trzeba się obrażać na komentujących.....oni po prostu pamiętają czytanie w zaciszu domowym,klasowym,bibliotecznym.Hałas, wrzask, zabawa to tylko niewielki element "propagandy czytelniczej"Pozdrawiam i życzę miłej lektury .          
Serwis balujemy.eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.