Jeden z najlepszych wykonawców polskiej sceny hiphopowej VNM zagrał w Ostrołęce. Na koncercie bawiło się ponad 300 osób.
Na początek młodzież zgromadzoną w klubie "U Studentów" rozgrzały ostrołęckie składy: Fanaberia stylu i Karwan.
VNM zagrał swoje największe hity kończąc występ przy światłach telefonów i zapalniczek utworem "Na weekend".
Po koncercie VNM rozdawał autografy. Fani muzyka robili sobie z nim wspólne zdjęcia. Znajdziecie je w naszej galerii.
Zobacz wideo i zdjęcia z koncertu VNM.
kalendarz
1930 27 czerwca (Sobota)
31. Noc Sobótkowa w Myszyńcu 04 lipca (Sobota)
Kordowiada 21 sierpnia (Piątek)
Festyn na zakończenie wakacji w Olszewie-Borkach 10 października (Sobota)
Koncert zespołu Nazaret

fot. eOstroleka.pl







