1307.2017Zespół IRA, Kasia Popowska i Pudzian Band gwiazdami 40. Miodobrania Kurpiowskiego

Tagi: Miodobranie Kurpiowskie 2017 40 Miodobranie Kurpiowskie IRA Kasia Popowska Pudzian Band

Przed nami, 40. edycja Miodobrania Kurpiowskiego. Jubileuszowe wydanie jednej z największych w regionie imprez folklorystycznych obfitować będzie w wiele ciekawych atrakcji. Gwiazdami Miodobrania 2017 będą: grupa IRA, Kasia Popowska, Pudzian Band, Szymon Łątkowski czy kabaret Słoiczek po Cukrze.

40. jubileuszowe Miodobranie Kurpiowskie odbędzie się w dniach od 25 do 27 sierpnia (piątek – niedziela). Pierwszego dnia podczas imprezy nad zalewem w Wykrocie zaprezentuje się zespół Pudzian Band z gościnnym występem Mariusza Pudzianowskiego. Sobota (26 sierpnia) to tradycyjnie już Miodobraniowa Noc Kabaretowa. Tego dnia w myszynieckim amfiteatrze wystąpią: Kurpiok, Szymon Łątkowski i kabaret Słoiczek po Cukrze.

Kulminację 40. Miodobrania Kurpiowskiego stanowić będzie niedzielna impreza, którą poprzedzi msza z elementami gwary kurpiowskiej, rozstrzygniecie konkursów strzeleckich i wędkarskich, widowisk obrzędowych, miodobraniowych, prezentacje artystyczne oraz koncerty. Na scenie zaprezentują się m.in. zespół Wołynianka z Ukrainy, Kasia Popowska, IRA oraz na zakończenie zespół Za Pięć Dwunasta.


Zobacz również:Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu.