1806.2017Zespół Łzy gwiazdą Wesela Kurpiowskiego 2017 [ZDJĘCIA]

Tagi: Kadzidło Wesele Kurpiowskie 2017 Łzy koncert Sara Chmiel

Kulminacją tegorocznego Wesela Kurpiowskiego był koncert zespołu Łzy. Trzydniowa impreza folklorystyczna będąca jedną z największych w regionie odbywała się w Kadzidle.

Wesele Kurpiowskie jest bez wątpienia jedną z największych i najpopularniejszych imprez folklorystycznych w regionie. Goście z całej Polski uczestniczący w tym wydarzeniu mają okazję do poznania kultywowanych wciąż na Kurpiach tradycjach związanych z weselem. Impreza ta ma zarówno charakter edukacyjny jak i promocyjny. To dzięki takim właśnie działaniom tradycje Kurpiów, dziedzictwo kulturowe i piękno kurpiowskich obrzędów zachowywane jest w pamięci kolejnych pokoleń.

Swoistą tradycją Wesela Kurpiowskiego jest koncert gwiazdy stanowiący kulminację imprezy. Tym razem organizatorzy zaprosili doskonale znany i lubiany zespół Łzy z Sarą Chmiel na czele. Koncert ten przyciągnął do Zagrody Kurpiowskiej w Kadzidle liczną publiczność. Artyści podczas swojego występu zaprezentowali wiele ze swoich hitów i porwali do wspólnej zabawy wszystkich fanów.

Zapraszamy do obejrzenia naszej obszernej fotorelacji z koncertu grupy Łzy podczas Wesela Kurpiowskiego 2017 w Kadzidle. W naszym serwisie znajdziecie również galerie zdjęć z trzydniowej imprezy.Galeria do artykułu :

Zobacz więcej zdjęć ...

Zobacz również:Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu.