Owacją na stojąco i kilkuminutowymi brawami zakończył się występ Lao Che w Ostrołęckim Centrum Kultury. Zespół przy komplecie publiczności zagrał znakomity koncert.
Nie zabrakło takich utworów jak "Czarne Kowboje", "Życie jest jak tramwaj", "Hitlerowcy", "Stare Miasto", "Dym" czy "Zombi".
Śmiało można stwierdzić, że był to jeden z najlepszych koncertów, które odbyły się do tej pory w ramach cyklu "Nastroje we Dwoje".
Zobacz wideo i zdjęcia z koncertu.
kalendarz
1930 27 czerwca (Sobota)
31. Noc Sobótkowa w Myszyńcu1900 03 lipca (Piątek)
Muzyczne Powitanie Lata w Łęgu Przedmiejskim 04 lipca (Sobota)
Kordowiada 21 sierpnia (Piątek)
Festyn na zakończenie wakacji w Olszewie-Borkach 10 października (Sobota)
Koncert zespołu Nazaret

Lao Che w Ostrołęckim Centrum Kultury, fot. eOstroleka.pl







