1707.2015Zobacz jak wygląda Kurpiowska Kraina w Wykrocie: Za tydzień oficjalne otwarcie [WIDEO, ZDJĘCIA]

Tagi: Wykrot Kurpiowska Kraina Wykrot otwarcie Kurpiowska Kraina Skaner Kurpiowska Kraina

Hotel, plaża, amfiteatr, regionalna kuchnia, wiaty piknikowe, pola kempingowe i kompleks sportowy – Wykrot i Kurpiowska Kraina są już gotowe na przyjęcie pierwszych spragnionych wypoczynku w regionalnym stylu turystów. Zobacz jak wygląda obecnie jeden z najnowocześniejszych obiektów wypoczynkowych w regionie.

Kurpiowska Kraina to znajdujący się w sercu Kurpiowszczyzny nowoczesny kompleks turystyczno-wypoczynkowy położony pośród malowniczych łąk i lasów w miejscowości Wykrot. Składa się m.in. z hotelu, restauracji i sali konferencyjnej, amfiteatru z widownią na 1000 osób, wiat piknikowo-jarmarcznych i grillowych, kompleksu kempingowego, kompleksu sportowego, stanicy wodnej  z wypożyczalnią sprzętu (kajaków, rowerów wodnych).

Jak zapewnia administrator obiektu, z „naturalnych” atrakcji Kurpiowskiej Krainy korzystać będzie można bezpłatnie. Opłacie podlegały będą wyłącznie usługi wynajmu sprzętu, noclegi hotelowe i gastronomia czy wstęp pod wiaty piknikowe.

Oficjalne otwarcie i inauguracja sezonu wypoczynkowego w Kurpiowskiej Krainie w Wykrocie odbędzie się w najbliższy weekend 24 lipca. Jak zapowiadają przedstawiciele administrującej obiektem firmy Zbyszko, będzie to trzydniowa impreza dla całych rodzin. Zagrają m.in. zespół Skaner i Extazy, zaprezentują się regionalne kapele, nie zabraknie także animatorów zabaw dla najmłodszych.

Szczegółowy program uroczystego otwarcia Kurpiowskiej Krainy już wkrótce.


Materiał filmowy 1 :
Galeria do artykułu :

Zobacz więcej zdjęć ...

Zobacz również:Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

17-07-2015, 15:58
Autor:
A tak tam było cicho i fajnie a teraz będzie RYKOWISKO
17-07-2015, 16:21
Autor: Koo
co to jest Wykorta?
18-07-2015, 11:00
Autor: znajomy
Dj demon rozkreca impreze w wykrocie ale bania
19-07-2015, 14:23
Autor: zbulwersowany
widział ktoś jak to teraz wygląda!!!!!!!! powycinane kable,  powyrywane zamki w drzwiach, powyrywana kostka brukowa, pełno śmieci. tyle w tym temacie!!!!  
Serwis balujemy.eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.